watermelon

2016. gada jaunie krūzīšu modeļi jau ir pieejami

26/02/2016

Vai Jūs meklējat neparastas krāsas porcelāna krūzes? Piegādātāju, kurš dos iespēju piepildīt Jūsu visradošākās idejas? Vai varbūt Jūs vēlaties būt unikāls, un saņemt reklāmas suvenīrus, kas atšķiras no visiem pārējiem? Pastāsti mums par to, ko vēlies sagaidīt.

 

Pajautā mums, ko piedāvā Hydrocolor tehnoloģija porcelāna krāsu pārklājumā un inovatīvā organiskā dekola drukāšanā. Vienkārši izvēlies krāsu savai sapņu krūzītei un izveido drukas dizainu jebkurā no Pantone krāsām – mēs parūpēsimies par pārējo. Bet tās vēl nav iespēju beigas. Tāpat mēs piedāvājam pakalpojumu Sensitive Touch, kas ir smilšu strūklu tehnika, pateicoties kurai, Jūsu rotājumi iegūs to rafinēto 3D efektu. Šie un daudzi citi risinājumi padarīs Jūsu keramikas reklāmas suvenīrus ideāli piemērotus Jūsu biznesa raksturam un Jūsu klientiem.

Tomēr, lielais izvēles daudzums neko nenozīmē bez pienācīgas ražošanas jaudas un ātras apstrādes laika. Izvēloties mūsu produktus, Jums par to nav jāuztraucas. Mūsu mūsdienīgās iekārtas, pieredzējušie darbinieki un mūsu krājumi, kas ir lielākie Eiropā garantēs uzticamību un drošību.