watermelon

Apģērbi, kas iedvesmo. Jaunais tekstila katalogs LABEL 2015

22/01/2015

Atrodi savu unikālo, korporatīvo izskatu jaunajā Label katalogā. Tas piedāvā dažāda stila apģērbus: ikdienas ērtie apģērbi no US Basic un Slazenger, un apģērbi aktīvam dzīves veidam no Elevate. Šajā katalogā atradīsiet pievilcīgus apģērbus, cepures un ziemas aksesuārus. 

 

Pesonalizācija kļūst aizvien labāka

Lūk, sešas apģērba dekorēšanas tehnikas, kuras dod brīvu un kreatīvu izvēli, kā pastiprināt Jūsu mārketinga ziņu vispiemērotākajā veidā un nodot to savam klientam. Katrai no tehnikām ir savas priekšrocības konkrētiem audumiem, kā arī krāsas un izpildījums katrai no tām atšķiras.

Iespiedums – ar šīs tehnikas palīdzību Jūsu logo uz apģērba tiek iespiests ar karstumu piešķirot tam 3D izskatu un izteiktu krāsas toni. To var uzspiest uz jebkuru apģērba vietu tieši pēc Jūsu vēlmēm. Ja vēlaties savu logo redzēt uz ūdens izturīgām drēbēm, tad šī tehnika būs vispiemērotākā, taču tā nebūs piemērota baltiem apģērbiem.

Lāzera gravējums sniedz iespēju, izmantojot lāzera staru, uz apģērba gravēt asu un precīzu zīmējumu. To iespējams izmantot uz jebkuras virsmas un tam ir unikāls un izteikts tonis, kas ir tumšāks par pašu apģērba toni. Ņemot vērā to, ka lāzera stars ir karsts, tas neizdedzina audumos caurumu un tas ir perfekti piemērots sintētiskajiem audumiem un tehniskajiem tekstiliem. Šī tehnika nebūs piemērota tumšiem apģērbiem, taču šis gravējums lieliski izskatīties uz gaišiem un krāsainiem tekstiliem.

Izšūšana ir klasiska un labi pazīstama tehnika, ar kuru Jūsu logo tiek izšūts uz auduma ar ne vairāk kā 12 krāsām, piešķirot augstas kvalitātes izskatu un vērtību.

Transfērs būs piemērots logotipiem, kuri sastāv no daudz krāsām un smalkām detaļām. Saglabā savu formu un krāsu arī uz ūdensizturīgiem apģērbiem.

Sietspiede būs ideāli piemērota flīsam un tā būs ekonomiska izvēle lieliem, daudzkrāsainiem logotipiem. Ar sietspiedi tiek radīts tīrs un ass attēls. Uzklājot krāsu biezā slānī, var panākt nelielu reljefa efektu.

Jaunākā tehnika, kuru piedāvā Label ir sublimācijas metode, ar kuru var veidot krāsu pāreja panākot maksimāli reālistiskus attēlus uz apģērba. Piemērots poliestera audumiem (minimālais poliestera sastāvs 60%). Mīksto un elastīgo īpašību dēļ, attēlu var uzklāt arī uz šuvēm un rāvējslēdzēju, kas padarīs apģērbu vēl unikālāku. Dekorācija neizbalēs un nesaplaisās. Šo tehniku iespējams izmantot tikai baltiem apģērbiem.

Starp 277 lappusēm noteikti atradīsiet sev piemērotāko dāvanu saviem darbiniekiem un klientiem,  kas lieti noderēs gan aukstās ziemās, gan karstās vasarās. Jauno Label katalogu jautājiet edgars@watermelon.lv