watermelon

HUGO BOSS - zīmols ar vārdu

10/03/2016

     HUGO BOSS ir viens no tirgus līderiem luksus segmentā pasaules apģērbu tirgū. Uzņēmums koncentrējas uz sieviešu un vīriešu luksus apģērbu un aksesuāru attīstību un mārketingu

 

HUGO BOSS zīmolu pasaule sevī ietver BOSS, BOSS Orange, BOSS Green un HUGO kolekcijas, skaidri definējot to mērķauditorijas. Šie zīmoli aptver plašu produktu klāstu – klasisku līdz mūsdienīgu apģērbu, elegantus vakara tērpus un sporta apģērbu, kā arī apavus un aksesuārus. Papildus tam visam, licencēti produkti ir arī smaržas, brilles, pulksteņi, bērnu apģērbi, rakstāmpiederumi, mājas tekstils un mobilo telefonu aksesuāri.

  Savos mākslas sponsorēšanas pasākumos HUGO BOSS akcentē kopīgo, ko māksla un mode dala ar respektu pret dizainu, estētiku un radošumu. Galvenā iniciatīva ir HUGO BOSS balva, godinot ārkārtīgi radošus talantus laikmetīgajā mākslā. Balva tiek piešķirta kopš 1996. gada sadarbībā ar Gugenheima muzeju Ņujorkā.

   HUGO BOSS godina augsta līmeņa modes notikumus pasaules modes galvaspilsētās, palielinot HUGO BOSS atzinību starp galvenajām mērķauditorijām, tajā pašā laikā pievienojot emocionālu pievilcību visiem HUGO BOSS zīmoliem.