watermelon

Izcelies ar kvalitāti. Jaunais katalogs Avenue 2015

22/01/2015

Šis katalogs izceļas ar savu stilu, augsto kvalitāti, inovāciju un mākslu skaisti, rūpīgi un oriģināli iepakot Jūsu dāvanas. Avenue dažādās kombinācijas no labi pazīstamiem un ekskluzīviem produktiem un pazīstamiem zīmoliem, par kuru kvalitāti ir pārliecinājušies uzņēmumu dažādās pasaules malās, piedāvā Jums dāvanas, ar kuru reputāciju var lepoties. 

 

Kopā ar internacionāli pazīstamiem zīmoliem, Avenue piedāvā lielisku mājas interjera papildinošu priekšmetu izvēlē no labi zināmiem zīmoliem, kuri izstrādājuši priekšmetus speciāli paredzētus prezentreklāmas tirgum.

Šajā katalogā atradīsiet dažādas tehnoloģijas (skaļruņus, populārās powerbankas, austiņas utt.), vēl neredzētus maciņus telefoniem, laptopiem un planšetēm, galda aksesuārus, somas, ceļošanas piederumus, lietussargus, piezīmju blokus, rakstāmpiederumus, ziemas aksesuārus utt. Plašo piedāvājumu pastiprina pārbaudītā kvalitāte, kuru piedāvā tādi zīmoli kā Baltman, Marksman, Slazenger, Jamie Oliver, Paul Bocuse, Ogio u.c.

Avenue piedāvā Jums 187 augstas kvalitātes jaunus un inovatīvus produktus, ar kuriem varat pārsteigt savus klientus un esam pārliecināti, ka viņi to spēs novērtēt. Jautājiet šo un citus jaunākos katalogus edgars@watermelon.lv