watermelon

Jaunie reklāmas suvenīru katalogi 2015

16/02/2015

Watermelon vienmēr vēlas saviem klientiem dot vairāk, tāpēc mēs piedāvājam jums apskatīt jaunos 2015.gada katalogus. Piedāvājums tiešām ir plašs, par to jūs varat pārliecināties mūsu mājas lapas sadaļā „katalogi”, kur varat smelties jaunas idejas, lai iepriecinātu savus klientus, sadarbības partnerus, darbiniekus u.c. 

 

Katrā no katalogiem kā ierasts atradīsiet dažādus rakstāmpiederumus, bloknotus, priekšmetus atpūtai pie dabas, eko produktus, krūzes u.c. Taču, pašķirstot un aplūkojot tos rūpīgāk, atradīsiet patiešām inovatīvus priekšmetus, ar kuru palīdzību jums noteikti izdosies atšķirties no konkurentiem.

Katrs no katalogiem piedāvā kaut ko jaunu, piemēram, kādā atradīsiet nebijušus gadžetus viedtālruņiem, kādā interesantus somu dizainus, kāds cits liek uzsvaru uz jaunākajām tekstila apdrukāšanas tehnoloģijām, citam ir daudz dažādi interesanti trauki. Tāpēc mēs no visiem katalogiem atlasām mūsuprāt labākos prezentpriekšmetus un ievietojam tos mājas lapas sadaļā „jaunākās preces”.

 

Sadarbojoties ar TOP 10 piegādātājiem Eiropā, kuri nosaka jaunākās tendences prezentreklāmas tirgū un kuri savu pieredzi krājuši 80 gadu garumā, mēs cenšamies sniegt saviem klientiem jaunākos un labākos prezentpriekšmetus, kas pieejami reklāmas tirgū.

Ja tomēr neizdevās atrast to, ko meklējāt un ja jums ērtāk katalogu aplūkot tos šķirstot paša rokām, droši jautājiet edgars@watermelon.lv