watermelon

Mūsu jaunā mājaslapa ir atvērta!

25/05/2014

Sveiki.

Vēlamies paziņot, ka 2014. gada 26. maijā esam atvēruši mūsu jauno mājaslapu,www.watermelon.lv , kura ir pārskatāmāka, ar mūsdienīgāku dizainu un ērtāk lietojama. 

 

Tagad mājaslapā visas preces ir sadalītas pa kategorijām un apakškategorijām.

Katrai precei ir pievienoti attēli no dažādiem apskates punktiem, lai Jums būtu vieglāk aplūkot Jums vēlamo produktu jau pie datora ekrāna.

Meklējot sev vēlamās preces, Jūs varat tās pievienot vēlmju sarakstam. Vēlāk ejot uz vēlmju sarakstu grozu, Jums ir jāieraksta kāds preces daudzums un krāsa Jums ir nepieciešama, lai varētu nosūtīt mums cenu pieprasījumu, uz kuru mēs atbildēsim dažu stundu laikā.

Pierakstoties jaunumu saņemšanai, Jūs ne biežāk kā 2 reizes mēnesī saņemsiet no mums aktuālo prezentpriekšmetu izpārdošanas piedāvājumu. Šīs atlaides saņems tikai tie klienti, kuri būs pierakstījušies mūsu jaunumu saņemšanai.

Kā arī Jūs varat sekot mums sociālajos tīklos: Facebook, Draugiem.lv , Twitter, Instragram , Pinterest un Youtube kanālam, lai uzzinātu par mūsu jaunajiem produktiem un prezentreklāmas aktualitātēm.

Mūsu mājaslapa tāpat kā Rīga, “nekad nebūs gatava” - tā katru dienu tiek papildināta ar jaunām precēm.
Mūsu produktu klāstā ir vairāk nekā 100 000 vienību, bet visas vēl nav apskatāmas mūsu jaunajā mājaslapā, tāpēc, gadījumā, ja Jūs nevarat atrast Jums interesējošu preci, Jūs vienmēr varat sazināties ar mums telefoniski 67465161, vai sūtot e-pastu uz Edgars@watermelon.lv