watermelon

Saldie un ātrie reklāmas risinājumi

15/03/2016

     Būsim atklāti, saldumi iepriecina vienmēr! Izpētiet mūsu jaunos, saldos un interesantos saldumu katalogus, kuri piedāvā tādus produktus, kā kraukšķīgas sirds, šokolādes kausus, dažādiem svētkiem paredzētus saldumus, mentola košļājamās konfektes un daudzus citus garšīgus produktus. Mēs jums piedāvājam izveidot visnetradicionālākos saldumu dizainus ar jūsu logo uz iepakojuma vai pat šokolādes. Tā ir jauna iespēja izveidot veiksmīgu individuālās reklāmas vēstījumu!

 

     Atsvaidzinošs reklāmas ziņojums ar piparmētru un individuāli iespiestu logo, nodrošinās augstāko kvalitāti, pievilcīgu kontaktu ar mērķgrupu pavasarī un vasarā. Šīs individuāli drukātās reklāmas konfektes ir garšīgs veids, kā reklamēt un gūt pozitīvu reklāmas ietekmi.

     Tādi produkti kā, piemēram, šokolāde, saldumu kaste, gumijas lācīši vai konfektes ar jūsu pašu individuālo dizainu vai attēlotu jūsu logo ir gatavi nosūtīšanai tikai trīs darba dienu laikā. Gadatirgum, atvērto durvju dienai vai jebkuram citam pasākumam, kur svaigs kontakts ir bonuss.

     Jūs vēlaties augstākās kvalitātes reklāmas suvenīrus pasākumam īsā laikā? Nav iespējams? Ak jā, ir gan! Mūsu express Giveaway, kurš nodrošina individuāli iespiestu logo, ir gatavs nosūtīšanai tikai trīs dienu laikā pēc maketa apstiprināšanas! Ar skatienu piesaistošu reklāmu, jūs saņemsiet uzmanību no savas mērķauditorijas, kas ,savukārt, tiks iepriecināta ar garšīgu pārsteigumu. Piesaistiet savas mērķauditorijas uzmanību ar klasiskiem top reklāmas priekšmetiem, piemēram, ekspress-želejas lācīšiem vai ekspress-saldumiem, un iegūstiet pozitīvu rezultātu ar savu reklāmas vēstījumu! Saldumi ar jūsu logo būs tiešs trāpījums mērķī, pateicoties augļu maisījuma garšai un individuālajam dizainam. Šāda salda reklāma pozitīvi ietekmēs jūsu reklāmu, un saņēmējs noteikti būs priecīgs!

Apskatiet mūsu jaunos saldumu katalogus šeit