watermelon

UNGARO zīmola elegance

29/02/2016

Lai sāktu stāstu par „Emanuel Ungaro” vispirms ir jāsāk ar šī modes nama dibinātāju, kura vārds protams ir Emanuelu Ungaro (angļu val. Emanuel Ungaro).  Jau no 5 gadu vecuma Emanuelam patika spēlēties ar šujmašīnu. Provinces dzīve viņam nodrošināja ceļu uz nākotnes tirdzniecību un iepazīstināja viņu ar mūzikas un glezniecības dzīvesveidu, kas sekoja viņam visu dzīvi. 

 

Stiprinot savu izsmalcināto radošo talantu, Emanuels 22 gadu vecumā pārcēlās uz Parīzi un kļuva par dizainera Kristobala Balenciāga (angļu val. Cristobal Balenciaga) mācekli. Šis dzīves periods viņam iemācīja būt stingram pret sevi, meklēt pilnību un mūžīgi darbos tiekties uz ideālu.

1967. gadā viņš nolēma savu darbnīcu pārcelt uz Montaigne avēniju. Biroja galva un veikali joprojām ieņem to pašu Haussmanian ēku.

Emanuels Ungaro ieguvis starptautisku slavu ar savu neticamo krāsu izjūtu un kombinācijām negaidītos nestandarta modeļos, ar tīrību formās un interesantām detaļām.

Šodien modes namam „Emanuel Ungaro” ir jauns īpašnieks. Tagad šis zīmols tiek pārstāvēts visos pasaules tirgos, sākot ar Eiropu, tika iekarots arī ASV un Japānas tirgus.

Pēc kāda laika zīmolu papildināja arī aksesuāri, kas ir būtiski zīmola attīstībai. Šīs kolekcijas privilēģijas,  formas un rafinētas detaļas, kurām pievienota tradicionālā  „Ungaro” greznība, paredzētas aktīviem un mūsdienīgiem vīriešiem. 

Pilnu UNGARO dāvanu piedāvājumu jūs varat apskatīties sadaļā Katalogi - Ekskluzīvie katalogi. http://watermelon.lv/main-menu/catalogs/ekskluzivie-katalogi